Powiatowy Lekarz Weterynarii w Przysusze
(tel. wew. 27, e-mail: i.naroznicka@piwprzysucha.pl)

Lek. Wet. Irmina Narożnicka

Inspektor ds. higieny środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego
(tel. wew. 25, e-mail: i.miller@piwprzysucha.pl)

Lek. Wet. Ireneusz Miller

Inspektor Weterynaryjny
(tel. wew. 28, e-mail: g.szabla@piwprzysucha.pl)

mgr inż. Grzegorz Szabla

Kontroler Weterynaryjny
(tel. wew. 23, e-mail: m.regula@piwprzysucha.pl)

tech. wet. Mirosław Reguła

Kontroler Weterynaryjny
(tel. wew. 23, e-mail: k.trochim@piwprzysucha.pl)

Karolina Trochim

Kontroler Weterynaryjny
(tel. wew. 21, e-mail: t.wardecki@piwprzysucha.pl)

Tomasz Wardecki

Referent ds. Admnistracyjno-Kadrowych
(tel. wew. 24, e-mail: e.bidzinska@piwprzysucha.pl)

Edyta Bidzińska

Główna Księgowa
(tel. wew. 29, e-mail: b.rejmer@piwprzysucha.pl)

mgr Bogumiła Rejmer

Księgowa
(tel. wew. 29, e-mail: d.kalita@piwprzysucha.pl)

mgr Dagmara Kalita-Ślęzak